Особистий кабінет допоможе

  • Швидко дізнатися точну суму до сплати та сформувати рахунок для сплати в банку — нічого рахувати не потрібно;
  • Проконтролювати, чи надійшли від вас сплачені кошти — щойно ви зайдете до Особистого кабінету, відразу побачите чи є у вас заборгованість або переплата;
  • Миттєво сплатити за електроенергію через інтернет — платіж враховується негайно, і ви відразу можете це побачити.


Перейти до Особистого кабінету

Скористайтесь формою передачі показань, щоб дізнатись суму до сплати. Нижче розміщені посилання на платіжні сервіси, через які можна здійснити оплату.

Щоб дізнатись суму до сплати та передати поточні показання лічильника

1) Оберіть підрозділ постачальника відповідно до місцезнаходження будинку 2) Введіть номер особового рахунку 3) Натисніть на пусте поле «Введіть показання лічильника» 4) Після цього буде відображена адреса та поточний стан особового рахунку 5) Оберіть кількість зон електролічильника 6) Внесіть поточні показання 7) Вкажіть номер телефону та натисніть Надіслати Показання лічильника, що передані за допомогою цієї форми, будуть оновлюватись в Особистому кабінеті протягом наступних декількох днів. Звертаємо увагу: споживачам, які приєднані до мереж ДП "Регіональні електричні мережі", ПрАТ "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля", ДП НЕК "Укренерго", АТ “Укрзалізниця” ДТЕК Високовольтні мережі, потрібно продовжувати передавати показання цим операторам систем розподілу.

За особовим рахунком
За адресою
Шановні клієнти, зверніть увагу!

В цьому році ми переходимо на нову облікову систему, тому у всіх клієнтів Донецької області до кінця року зміниться особовий рахунок.

У жителів Дружківського регіону вже змінились особові рахунки.

Не хвилюйтесь, за старим номером особового рахунку ще деякий час ви можете продовжувати передавати показання.

Дізнайтесь новий номер вашого особового рахунку за посиланням

Виберіть кількість зон
Введіть показання лічильника