Магазин

Клієнти YASNO можуть сплатити за електроенергію у відділеннях Нової Пошти

Жителі Донеччини можуть розрахуватися за світло у будь-якому відділенні Нової Пошти, де є пункт оплати NovaPay. Внесення платежу відбувається за кілька хвилин, а клієнту при цьому не обов’язково мати при собі паперову платіжку. 

Це зручний спосіб для тих, хто не користується онлайн-сервісами для оплати комунальних послуг. Щоб здійснити платіж необхідно:

• звернутися до касира та вказати отримувача коштів – YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги»)

• назвати свій особовий рахунок, після чого касир озвучить адресу та суму, яка нарахована постачальником до сплати 

• внести кошти готівкою або розрахуватися карткою 

«Ми створили для наших клієнтів можливість обрати найбільш зручний для себе спосіб оплати за світло – через Особистий кабінет, сайт, чат-боти у viber та telegram, мобільний застосунок, інтернет-банкінги. Ще один зручний варіант – внести платіж, коли ви отримуєте чи здійснюєте відправлення у відділенні Нової Пошти. Не потрібно нікуди йти та витрачати додатковий час. І що важливо – це можна зробити у будь-якому відділені по всій Україні, навіть якщо ви тимчасово перебуваєте в іншому населеному пункті», - сказав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко. 

Якщо клієнт не користується інтернетом, розрахуватися за світло крім Нової Пошти можна також у відділеннях банків чи Укрпошти.

Вас може зацікавити: